Współpracujemy z MIGAM.PL !

Miło nam poinformować, że nasza Fundacja nawiązała współpracę z firmą Migam.pl.

Migam.pl to młody zespół, spełniający się w usprawnianiu komunikacji pomiędzy Głuchymi i słyszącymi osobami.

Zrealizowali wspaniałe projekty:

stworzyli bezpłatny słownik i wydali podręczniki do nauki języka migowego,

tłumaczą teksty i filmy oraz rozwijają tłumacz języka migowego online pod nazwą Tłumacz Migam.

Cała ta działalność jest godna podziwu i bardzo jesteśmy wdzięczni za wsparcie jakiego migam.pl  udziela Fundacji Autoklasa Dzieciom. Filmy szkoleniowe o weryfikacji samochodów, które są jeszcze dopracowywane, będą przetłumaczone na język migowy dzięki wspaniałym tłumaczom migam.pl.

Firma ta współpracuje też z naszym głównym partnerem – Autoklasa, dzięki czemu są oni w stanie bez problemów sprostać oczekiwaniom Głuchych klientów.

News!

Fundacja wraz z Autoklasą organizuje cykl szkoleniowych konferencji on-line. Kolejna odbędzie się 2.02.2017. Jej tytuł tym razem brzmi: ‚Jak głucha osoba może kupić sprawdzony samochód’. I zgadnijcie co?

Będzie ona tłumaczona na język migowy na żywo dzięki uprzejmości migam.pl!

Na to wydarzenie można zapisać się za darmo. Więcej informacji pod adresem:

http://autoklasa.pl/trening-samochodowy. Zapraszamy głuchych i słyszących zainteresowanych!

Burzymy bariery – wprowadzamy nowe standardy!

Podziel się!

About the Author : admin

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty